Düzce Adaş Elektronik Kampanyalar

01-31 Aralık 2023

Vestel’den Kaçırılmayacak Çeyiz Fırsatları!

Dört Gözle Beklenen Kampanya geldi! Seçili 4’lü beyaz eşya ve Televizyon alışverişlerinizde geçerli 9000 TL indirim fırsatını kaçırmayın.


Kampanya 1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcıları, Vestel mağazaları ya da vestel.com.tr’den alınan seçili ürünlerde geçerlidir. Son montaj tarihi 31 Aralık 2024’tür. Kampanya stoklarla sınırlı olup, tüm kurutma makineleri ve derin dondurucular ile seçili TV, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, solo fırın ve ankastre fırın kategorilerindeki 4 farklı ürün kategorisinden ürün alındığında, kampanya dahili kod listesinde belirtilen kodlara istinaden Şubat ayı toplam tavsiye edilen perakende satış tutarı üzerinden 9.000 TL indirim uygulanacaktır. Tekli ürün alımlarında indirim uygulanmamaktadır. Fiyatlar Vestel Ticaret A.Ş tarafından tavsiye edilen fiyatlar olup, sadece bilgi amaçlıdır ve bir fiyat teklifi niteliği arz etmez. Fiyatlar Vestel Yetkili Satıcıları tarafından müstakil olarak belirlendiğinden, yetkili satıcıların satış ve fiyat belirleme politikalarına göre farklılık gösterebilir. Kampanya diğer paket kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. Paket olarak alınan ürünlerden herhangi birini veya birkaçını iade etmesi halinde, tüketici katıldığı paket için yapılan indirim tutarını katılım yaptığı paket dahilinde geri ödemek durumundadır. Cayma hakkının kullanılması halinde tüketici ilgili kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya dahil ürünleri incelemek için tıklayınız.

Vestel Kurutma Makinesinde Yılın İlk Fırsatı!

Vestel Kurutma Makinesinde Yılın İlk Fırsatı! Seçili Beyaz Eşya Yanında Seçili Kurutma Makinesinde 50% İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Kampanyaya dahil ürünleri görmek için tıklayınız!

Kampanya 1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcıları, Vestel mağazaları ya da vestel.com.tr’den alınan seçili ürünlerde geçerlidir. Son montaj tarihi 31 Aralık 2024’tür. Kampanya stoklarla sınırlı olup, kampanya dahili kod listesinde belirtilen kodlara göre seçili buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, solo fırın, ankastre fırın ile tüm derin dondurucu alımında KM 96201 modelinde 50% indirim uygulanacaktır. KM 96201 modeli hariç diğer tüm kurutma makineleri yanında kampanya dahili kod listesinde belirtilen kodlara göre seçili buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, solo fırın, ankastre fırın ile tüm derin dondurucu alımında Şubat ayı toplam tavsiye edilen perakende satış tutarı üzerinden 7.500 TL indirim uygulanacaktır. Tekli ürün alımlarında indirim uygulanmamaktadır. Kampanya diğer paket kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. Paket olarak alınan ürünlerden herhangi birini veya birkaçını iade etmesi halinde, tüketici katıldığı paket için yapılan indirim tutarını katılım yaptığı paket dahilinde geri ödemek durumundadır. Cayma hakkının kullanılması halinde tüketici ilgili kampanyadan faydalanamaz.

Vestel.com.tr’nin size sunduğu diğer hizmetleri görmek için tıklayınız!

Hediyelerin Hediyesi Vestel’de!

Küçük Ev Aletleri ve Süpürgelerden 2 Ürün Alımına 3. Ürün Hediye!

Hediyelerin Hediyesi Vestel’de!

Küçük Ev Aletleri ve Süpürgelerden 2 Ürün Alımına 3. Ürün Hediye!

Kampanya 1 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında vestel.com.tr’de ve kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürge’lerde 2 ürün alımına 3. ürün hediye olacaktır. Şubat ayı azami perakende fiyatı en düşük olan ürün ücretsiz verilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için sepetteki 3 ürünün birbirinden farklı kodda olması gerekmektedir. Uygulama kapsamında aynı üründen 1’den fazla alınamaz. Sepete aynı ürünün farklı renginden en fazla 2 adet eklenebilir. Ürün iadesi halinde kampanyadan faydalanamayacak, alınan tüm ürünler iade edilecektir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.
 


Kampanyaya dahil ürünleri incelemek için tıklayınız